Suchá pedikúra

 
Hýčkáte své nožky, jak nejlépe umíte, ale výsledek stále není takový, po jakém toužíte? Nebo naopak nemáte čas nebo odvahu se do jejich ošetření pořádně pustit? Neváhejte! Jděte s dobou a dopřejte si nejmodernější ŠPIČKOVOU PÉČI PROSTŘEDNICTVÍM SUCHÉ MEDICINÁLNÍ PEDIKÚRY. Vaše nohy po ní budou doslova vybroušené. Však se jim také dostane toho nejluxusnějšího způsobu revitalizace – broušení DIAMANTOVÝMI PEDIKÉRSKÝMI FRÉZAMI.

 

Pojďme si nejprve posvítit na pravou limuzínu mezi pedikúrami. Suchá medicínská pedikúra představuje ten nejpřirozenější způsob ošetření vašich nohou, a to bez nutnosti jejich předchozího namáčení. Provádí se obroušením pokožky a nehtů pomocí speciální vysokootáčkové pedologické frézy se zabudovaným odsáváním. Tato technologie poskytne tak markantní účinek, že se vaše nohy rázem stanou magneticky přitažlivé a hlavně zdravé! Získáte pokožku alabastrově jemnou a dokonale hladké nehty bezchybného tvaru.

 

 

A jaké všechny úkony suchá pedikúra zahrnuje?

 

  • Dezinfekci nohou
  • Ostříhání nehtů
  • Očištění nehtů a nehtového valu
  • Vyčištění prostoru mezi nehtem a nehtovým valem
  • Estetické dočištění a dotvarování nehtů
  • Odstranění otlaků, mozolů a zrohovatělé kůže

 

Kromě oslnivého výsledku má tato metoda i další přednosti. Speciální program, který mimo jiné zahrnuje i dezinfekci a sterilizaci, zajišťuje absolutně hygienický postup. Navíc pro komplikace jako jsou zarůstání a deformace nehtů, kuří oka a různé praskliny je prakticky nenahraditelná. Odstranit je dokáže bez bolesti a krvácení. 

 

Díky všem jmenovaným vlastnostem je suchá pedikúra vhodná i pro skupiny klientů, kterým ta běžná s nutností předchozího namáčení není doporučována. Konečně se mohou profesionálně upravenými nožkami pochlubit i těhotné ženy, klienti s diabetem, lupénkou nebo onemocněním žil.