Postup aplikace

Na aplikaci se dostavíte ve zvoleném termínu dokonale odlíčená. Stylistka s Vámi provede podrobnou konzultaci, zjistí Vaše představy a  následně ze svého profesionálního hlediska určí bezpečnou délku řas a jejich sílu. Budete obeznámená s tím, jak prodlužování řas probíhá a jak o prodloužené řasy následně pečovat. Veškeré Vaše dotazy o aplikaci i produktech budou zodpovězeny.
Po výměně informací si můžete lehnout na lehátko. Stylistka Vám zakryje dolní víčka kolagenovou hydratační maskou, pak už jen zavřete oči a po celou dobu relaxujete. Aplikace je zcela bezbolestná, proto tento čas můžete klidně využít pro doplnění energie spánkem.
Prodlužování řas, co se týče náročnosti pro stylistku se dá přirovnat ke klenotnické práci.  První aplikace trvá přibližně 2 -3 hodiny a samotné doplnění cca 1- 1.5 hodiny. Výsledek však stojí za to.

Prodlužování řas

CASHMERE ŘASY

Jedná se o klasickou metodu řasa na řasu s použitím speciálně upravených řas. Tyto řasy dostaly své pojmenování podle luxusní látky kašmír, protože se pyšní stejnými vlastnostmi: jemností, hebkostí a leskem. Z toho plynou také výhody této metody: poloviční hmotnost ,,kašmírové” řasy ve srovnání s klasickou syntetickou řasou stejné tloušťky prodlužuje nosnost jedné aplikace až o 40% díky tomu, že nedochází k téměř žádnému zatížení přírodních řas. Řasy jsou  jemné, odolné, svůj tvar si drží i v extrémních teplotních podmínkách (sauna apod.)

 

Fotogalerie: Prodlužování řas